fbpx

Популярні запитання та відповіді

Як це працює?

Сенсор CamTouch підключається через USB до ноутбука, потім його потрібно направити на проекцію екрану так, щоб було видно його межі, налаштувавши його, Ви можете за допомогою стилусів повністю управляти екраном, як з інтерактивною дошкою.

Я можу це використовувати зі своїм проектором? Вимоги до проектора?

CamTouch сумісний з будь-яким проектором або навіть екраном телевізора.

Чи можемо ми закуповувати CamTouch за рахунок субвенції для початкових класів / природничо-математичних класів / інклюзивного-ресурсних кімнат / медіатек?

Звичайно можете, адже інтерактивний комплекс CamTouch повністю відповідає вимогам Типового переліку обладнання і підходить за умовами Нуш (див. Тип 2 інтерактивного устаткування - проектор з додатковими інтерактивними функціями).

Що краще: інтерактивна дошка, інтерактивний проектор або CamTouch? Чому?

Однозначно визначити фаворита не так легко тому, що у кожного з них є свої переваги і недоліки.

Основним відмінністю CamTouch є те, що всі дії Ви виконуєте стилусом і, хоча і немає можливості керувати пальцем, з'являється можливість управління дошкою, навіть не торкаючись до неї , що відкриває нові возможності.

І звичайно, основною перевагою для Вас є те, що оскільки це наше українське виробництво, Ви можете за рахунок більш низької ціни забезпечити необхідним обладнанням більшу кількість аудиторій.

Нам дуже подобається, коли в аудиторії проектор закріплений зверху над дошкою, щоб тінь не заважала працювати. Чи можна так зробити разом з CamTouch?

Так звісно. Ви можете користуватися CamTouch не тільки портативні, переміщаючи по різним аудиторіям, але і закріпити разом з проектором над дошкою стаціонарно. Якщо Ви скажете нам про обраний варіант використання, ми обов'язково допоможемо Вам.

Як легко вчителю буде навчитися користуватися CamTouch? Ви якусь підтримку, тренінги?

Користуватись CamTouch дуже просто: максимум 2-3 рази  попрактикуватись по 10-15 хв. і Ви вже будете експертом по роботі з CamTouch!

Ми особисто допомагаємо кожному вчителю у роботі з CamTouch, супроводжуємо протягом всього періоду використання і надаємо практичні рекомендації та готові інтерактивні матеріали для використання на заняттях, а також Ви завжди можете з нами зв’язатись і ми із задоволенням вам допоможемо та, якщо потрібно, проведимо тренінги для викладачів.